Korecki Wiktor, JESIENNE BRZOZY

cena wywoławcza
~968 EUR
~1 331 EUR
~1 937 - 3 631 EUR

wymiary (cm): 61 x 92, medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie