Wróblewski Konstanty, CHATA

Wróblewski Konstanty, CHATA
cena wywoławcza
~726 EUR
~1 694 EUR
~2 421 - 4 842 EUR

wymiary (cm): 47.5 x 60.5, medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie