Mehoffer Józef, DWOREK I OGRÓD W JANKÓWCE, 1914

cena wywoławcza
260 000 PLN
550 000 PLN
300 000 - 400 000 PLN
wymiary (cm): 51.5 x 68.5, medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj