Wierusz-Kowalski Alfred, NA POLOWANIE Z CHARTAMI

cena wywoławcza
260 000 PLN
260 000 PLN
300 000 - 400 000 PLN
Pozycja posiada cenę rezerwową
wymiary (cm): 42.5 x 32, medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj