Kossak Juliusz, PO POLOWANIU, 1879

cena wywoławcza
480 000 PLN
990 000 PLN
550 000 - 800 000 PLN
Pozycja posiada cenę rezerwową

wymiary (cm): 65 x 90 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj