Kossak Juliusz, PO POLOWANIU, 1879

cena wywoławcza
~111 627 EUR
~230 232 EUR
~127 906 - 186 046 EUR
Pozycja posiada cenę rezerwową

wymiary (cm): 65 x 90 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj