Adler Jankiel, MŁODA KOBIETA NA PLAŻY, POCZĄTEK LAT 30. XX W.

cena wywoławcza
120 000 PLN
400 000 PLN
150 000 - 250 000 PLN

wymiary (cm): 70.6 x 46.6 medium: technika mieszana (olej, piasek), płyta pilśniowa
więcej informacji o obiekcie tutaj