Adler Jankiel, MŁODA KOBIETA NA PLAŻY, POCZĄTEK LAT 30. XX W.

cena wywoławcza
~27 906 EUR
~93 023 EUR
~34 883 - 58 139 EUR

wymiary (cm): 70.6 x 46.6 medium: technika mieszana (olej, piasek), płyta pilśniowa
więcej informacji o obiekcie tutaj