Fogtt Andrzej, PORTRET MAGDALENY ABAKANOWICZ, 2015

cena wywoławcza
12 000 PLN
12 000 PLN
13 000 - 15 000 PLN

wymiary (cm): 100 x 70 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj