Fogtt Andrzej, PORTRET WŁADYSŁAWA HASIORA, 2015

cena wywoławcza
20 000 PLN
21 000 PLN
22 000 - 26 000 PLN

wymiary (cm): 130 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj