Fogtt Andrzej, PORTRET WŁADYSŁAWA HASIORA, 2015

cena wywoławcza
~4 566 EUR
~4 794 EUR
~5 022 - 5 936 EUR

wymiary (cm): 130 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj