Fogtt Andrzej, PORTRET TADEUSZA KANTORA, 2015

cena wywoławcza
~2 739 EUR
~2 968 EUR
~2 968 - 3 196 EUR

wymiary (cm): 70 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj