Fogtt Andrzej, PORTRET TADEUSZA KANTORA, 2015

cena wywoławcza
12 000 PLN
13 000 PLN
13 000 - 14 000 PLN

wymiary (cm): 70 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj