Fogtt Andrzej, PORTRET JANA LEBENSTEINA, 2015

cena wywoławcza
12 000 PLN
13 000 - 14 000 PLN

wymiary (cm): 100 x 70 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj