Fogtt Andrzej, PORTRET JANA LEBENSTEINA, 2015

cena wywoławcza
~2 739 EUR
~2 968 - 3 196 EUR

wymiary (cm): 100 x 70 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj