Fogtt Andrzej, PORTRET ZDZISŁAWA BEKSIŃSKIEGO, 2015

cena wywoławcza
~2 283 EUR
~2 283 EUR
~2 511 - 3 424 EUR

wymiary (cm): 50 x 40 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj