Fogtt Andrzej, PORTRET FRANCISZKA STAROWIEYSKIEGO, 2015

cena wywoławcza
25 000 PLN
26 000 - 30 000 PLN

wymiary (cm): 180 x 130 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj