Fogtt Andrzej, PORTRET OLGI BOZNAŃSKIEJ, 2015

cena wywoławcza
18 000 PLN
19 000 - 20 000 PLN

wymiary (cm): 130 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj