Fogtt Andrzej, PORTRET OLGI BOZNAŃSKIEJ, 2015

cena wywoławcza
~4 109 EUR
~4 337 - 4 566 EUR

wymiary (cm): 130 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj