Fogtt Andrzej, PORTRET TADEUSZA BRZOZOWSKIEGO, 2015

cena wywoławcza
8 000 PLN
9 000 - 10 000 PLN

wymiary (cm): 70 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj