Fogtt Andrzej, PORTRET JÓZEFA CZAPSKIEGO, 2015

cena wywoławcza
~1 826 EUR
~1 826 EUR
~2 054 - 2 283 EUR

wymiary (cm): 70 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj