Fogtt Andrzej, PORTRET TADEUSZA DOMINIKA, 2015

cena wywoławcza
10 000 PLN
10 000 PLN
11 000 - 14 000 PLN

wymiary (cm): 60 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj