Fogtt Andrzej, PORTRET TADEUSZA DOMINIKA, 2015

cena wywoławcza
~2 283 EUR
~2 283 EUR
~2 511 - 3 196 EUR

wymiary (cm): 60 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj