Fogtt Andrzej, PORTRET JERZEGO DUDY GRACZA, 2015

cena wywoławcza
8 000 PLN
8 000 PLN
9 000 - 12 000 PLN

wymiary (cm): 60 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj