Fogtt Andrzej, PORTRET EDWARDA DWURNIKA, 2015

cena wywoławcza
10 000 PLN
12 000 PLN
11 000 - 15 000 PLN

wymiary (cm): 50 x 40 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj