Fogtt Andrzej, PORTRET WOJCIECHA FANGORA, 2015

cena wywoławcza
~3 424 EUR
~3 652 - 4 566 EUR

wymiary (cm): 100 x 70 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj