Fogtt Andrzej, PORTRET WOJCIECHA FANGORA, 2015

cena wywoławcza
15 000 PLN
16 000 - 20 000 PLN

wymiary (cm): 100 x 70 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj