Czachórski Władysław, DZIEWCZYNA Z KWIATAMI, PO 1897

cena wywoławcza
200 000 PLN
570 000 PLN
250 000 - 400 000 PLN

wymiary (cm): 42.3 x 30 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj