Beksiński Zdzisław, DZ, LATA 80. XX W.

cena wywoławcza
100 000 PLN
210 000 PLN
110 000 - 160 000 PLN
+8% VAT

wymiary (cm): 73 x 87.2 medium: olej, płyta pilśniowa
więcej informacji o obiekcie tutaj