Nowosielski Jerzy, BIAŁY PEJZAŻ, 1958

cena wywoławcza
~30 303 EUR
~58 275 EUR
~34 965 - 46 620 EUR

wymiary (cm): 61 x 76.5 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj