Miliński Dariusz, LOTNIK SERDECZNY, 2019

cena wywoławcza
~352 EUR
~729 EUR
~470 - 941 EUR

wymiary (cm): 50 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj