Błaszczyk Romuald, TWARZE TRZY TEŻ, 2011

cena wywoławcza
~352 EUR
~705 - 941 EUR

wymiary (cm): 120 x 100 medium: olej, akryl, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj