Tomicka Anna, BEZ TYTUŁU, 2019

cena wywoławcza
~352 EUR
~352 EUR
~470 - 941 EUR

wymiary (cm): 25 x 20 medium: olej, płótno lniane
więcej informacji o obiekcie tutaj