Karpiel Barbara, OPEN, 2017

Karpiel Barbara, OPEN, 2017
cena wywoławcza
~235 EUR
~282 - 423 EUR

wymiary (cm): 73 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj