Smoleń Oliwia, Z KOKARDĄ II, 2019

cena wywoławcza
~188 EUR
~376 EUR
~282 - 352 EUR

wymiary (cm): 50 x 45 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj