Piętka Patrycja, WIDOK, 2019

Piętka Patrycja, WIDOK, 2019
cena wywoławcza
~235 EUR
~352 - 470 EUR

wymiary (cm): 60 x 90 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj