Kukuła Katarzyna, SIEDŹ CICHO, 2019

cena wywoławcza
~235 EUR
~352 EUR
~470 - 941 EUR

wymiary (cm): 50 x 80 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj