Melnyczuk Adam, RÓŻA, 2017

Melnyczuk Adam, RÓŻA, 2017
cena wywoławcza
~235 EUR
~352 - 470 EUR

wymiary (cm): 54.5 x 60 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj