Olech Agnieszka, Z CYKLU ZAPIS ŚLADU, 2017

cena wywoławcza
~188 EUR
~282 - 470 EUR

wymiary (cm): 70.5 x 50.5 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj