Róż-Pasek Krystyna, ROZMOWA, 2019

cena wywoławcza
~235 EUR
~1 082 EUR
~282 - 470 EUR

wymiary (cm): 120 x 70 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj