Hamada Konrad, PIERWSZY ŚNIEG, 2019

cena wywoławcza
~235 EUR
~235 EUR
~282 - 470 EUR

wymiary (cm): 60 x 80 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj