Brodzińska Aleksandra, Z CYKLU TAJEMNICA CISZY, 2018

cena wywoławcza
~352 EUR
~705 - 1 176 EUR

wymiary (cm): 180 x 130 medium: olej, płótno lniane
więcej informacji o obiekcie tutaj