Lewandowski Mariusz, GATUNEK INWAZYJNY, 2019

cena wywoławcza
~352 EUR
~729 EUR
~705 - 1 176 EUR

wymiary (cm): 80 x 100 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj