Niegel Małgorzata, KITSUNE STARRY NIGHT, 2019

cena wywoławcza
~235 EUR
~235 EUR
~282 - 352 EUR

wymiary (cm): 70 x 50 medium: olej, płótno
więcej informacji o obiekcie tutaj